Social media biłgoraj

Social media

Któż z nas umie wyobrazić sobie życie bez mediów społecznościowych? Na każdym kroku, w autobusach, na uczelniach, w kawiarniach zauważamy ludzi w różnym wieku przeglądających Facebook albo fotografie na Instagramie. Social media aktualne są na każdym etapie naszego życia. 
Kiedy nasze potomstwo przybędzie na świat pragniemy obwieścić ten fakt jak największej liczbie znajomych- wstawiamy w następstwie tego zdjęcie na Facebook z informacją o której godzinie nasz synek albo córeczka po raz pierwszy zasiądzie w szkolnej ławie. Dzień naszego ślubu też jest tak znaczącym wydarzeniem, że wiele ludzi nagrywa instastories, aby na 24 godziny udostępnić światu możliwość obejrzenia tego wydarzenia z naszej perspektywy. Gdy dzieje się coś istotnego możemy przeczytać o tym na Tweeterze i dalej rozprzestrzenić tę wiadomość.
Social media wkradły się przebojem w życie niemal każdego człowieka. Nie ważne, czy zamieszkujesz na malutkiej wsi w Polsce, bądź w popularnej dzielnicy Los Angeles- możesz z każdego miejsca logować się do swojej strony na Facebooku, przesyłać zdjęcia a przy tym informacje, weryfikować, co słychać u bliższych czy też dalszych znajomych. A nawet podglądać gwiazdy filmowe czy też gwiazdy estrady- dzisiaj konto w social media mają wszyscy.
Zwykło się mawiać, iż ten, kogo nie ma w social media zwykle nie istnieje. Nawet w największym stopniu oporne osoby dają się wreszcie urobić do założenia strony na Facebooku czy też Instagramie. Daje to wielgachne możliwości chociażby pozyskania danych o położeniach, krajach, rejonach, o których istnieniu nie miało się pojęcia.