Przygotowywanie stron internetowych gorzów

W jaki sposób napisać dobrą stronę www?

Strony WWW (World Wide Web) jednoznacznie jednoczą nam się z internetem. Miejscem, w którym właściwie wszyscy spędzamy masę czasu. Zarówno na grze jak i na zabawie. Gdyby niemniej jednak nie powstały strony internetowe, Net wyglądałby zupełnie inaczej.
Na początku pracy Netu jako sieci między uczelniami w Stanach Zjednoczonych, strony internetowe dużo różniły się od tych, które znamy dzisiaj. Poprzez to, że internet był niezwykle powolny, kilka tysięcy razy wolniejszy niż ten który znamy dzisiaj, trzeba było kroczyć do odpowiedniej optymalizacji. Z początku pomijano więc zupełnie grafikę a ogniskowano się na przekazaniu takiej liczby tekstu, żeby załadowanie strony nie trwało wieczność. Istotnie wówczas budowanie stron internetowych było w dużej mierze łatwiejszym zadaniem aniżeli obecnie. Jednakże, co może zdawać się dziwne, mniej osób umiało się tym zająć. Internet wówczas raczkował, komputery na dobrą sprawę razem z nim. Nie wszystkich było stać na mienie takiej maszyny w domu, jeszcze mniej osób wiedziało, jak na dobrą sprawę ją użytkować. 
Kluczowymi zainteresowanymi byli oczywiście studenci elektroniki. Wówczas jeszcze ciężko było napotkać modny kierunek którym jest obecnie Informatyka.
Kreowanie stron internetowych współcześnie jest już dużo bardziej zaawansowanym zajęciem. Oprócz napisania odpowiedniego kodu strony w HTML a następnie odpowiedniego sformatowania go użytkując arkuszy stylów, potrzebujemy wielokrotnie użyć dodatkowe skrypty, zjednoczyć stronę z bazą danych lub stworzyć panele logowania.